PRACOVNÍK POHŘEBNÍ SLUŽBY

Pracanti s.r.o.

  • Přerov, Olomoucký
  • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
  • Snadno podejte žádost
Hledáme nového pracovníka pohřební službyVaší náplní práce bude :
- převoz a manipulace zesnulých
- realizace smutečních rozloučeníPracuje se na jednu směnu Po - Pá od 7:00 - 15:30 hodPožadujemepožadujeme řidičský průkaz sk.B + praxe v řízení
spolehlivost, samostatnost
dobrá fyzická kondice
časovou flexibilitu
příjemné a slušné vystupování
bydliště Přerov a blízké okolí podmínkouNabízímezaměstnání ve stabilní společnosti
dlouhodobá práce na hlavní pracovní poměr
5 týdnů dovolené
stravenkový paušál v hodnotě 90,-Kč/den
firemní benefity

InWork

Podobné nabídky

  • Pracovník/ce pohřební služby

    Pohrebni sluzba Prerov, s.r.o.

    • Přerov, Olomoucký
    Náplň práce: Převoz, manipulace a úprava zesnulých; Provádění smutečních obřadů; Drobná údržba firemních automobilů Požadavek: řidičský průkaz skupiny B Zájemci se mohou hlás…
    • Před 1 měsícem
  • PRACOVNÍK POHŘEBNÍ SLUŽBY

    Pracanti s.r.o.

    • Přerov, Olomoucký
    • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Hledáme nového pracovníka pohřební služby Vaší náplní práce bude : převoz a manipulace zesnulých realizace smutečních rozloučení Pracuje se na jednu směnu Po - Pá od 7:00 - …
    • Před 12 dny