Automechanik

Transdev

  • Sviadnov, Moravskoslezský
  • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Popis pracovní nabídky opravy autobusů a nákladních vozidelPožadujeme
  • vyučen v oboru automechanik, autoelektrikář nebo v příbuzném oboru
  • praxe na nákladních vozidlech nebo autobusech výhodou (není podmínkou)
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
Nabízíme
  • měsíční mzdu od 30 000 do 35 000 Kč
  • náborový příspěvek až 20 000 Kč
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • slevy na PHM
  • slevy u našich dodavatelů
  • zázemí v nadnárodní firmě s dobrou platební morálkou
  • profesní růst a seberealizaci
  • kontakt: Naděžda Peřinová
Vhodné pro Absolventy.Máte zájem o nabídku Automechanik?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Naděžda Peřinová z Transdev Morava s.r.o.

Easypráce

Podobné nabídky

  • Automechanici

    Transdev

    • Sviadnov, Moravskoslezský
    • 35 000 Kč za měsíc
    Náplň práce z:17/4/2024 Požadujeme: - Vyučení v oboru automechanik nebo příbuzném oboru - Spolehlivost, samostatnost, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům - Praxe s opravami…
    • Před 10 dny
  • Automechanici

    CSAD Havirov a.s.

    • Sviadnov, Moravskoslezský
    z:17/4/2024 Požadujeme: - Vyučení v oboru automechanik nebo příbuzném oboru - Spolehlivost, samostatnost, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům - Praxe s opravami nákladních vo…
    • Před 10 dny
  • AUTOMECHANICI - OPRAVA STAVEBNÍCH STROJŮ

    X - servis park s.r.o.

    • Frýdek-Místek, Moravskoslezský
    • 42 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: z:19/2/2024 Firma se specializuje na provádění vodohospodářských a pozemních staveb, na výstavbu inženýrských sítí a demoličních prací. Požadujeme: - svářečské zk…
    • Před 2 měsíci