IT project planner

Grafton

  • Frýdek-Místek, Moravskoslezský
  • 40 000 - 60 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Nabídka: * 13., 14. a 15.mzda
  • 25 dní dovolené
  • pravidelné bonusy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • příspěvky na stravování
  • vzdělávací kurzy
  • slevy na produkty společnosti
Popis pozice: Pro výrobní společnost hledáme zkušeného kandidáta/tku na pozici IT PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ. Budeš se starat o řízení IT projektů včetně budgetu, budeš komunikovat s interními týmy a také externími dodavateli.Další náplň práce:
  • spolupráce na IT projektech zaměřených na digitalizaci procesů (paperless office)
  • zpracovávání kompletních projektových plánů
  • komunikovat napříč společností
  • podílení se na revizích a změnách projektových plánů
  • reporting
Požadavky: * IT vzdělání
  • AJ na úrovni B2
  • praxe s vedením projektů v IT min. 2roky
VÝHODOU:
  • certifikáty ITIL, PMP, Prince, SCRUM,...

Dobraprace