Práce v bezpečnostní agentuře - Operátor/operátorka dohledového centra - Mníšek pod Brdy

D.I.SEVEN

  • Mníšek pod Brdy, Středočeský
  • 30 000 - 33 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
  • Snadno podejte žádost
Místo výkonu práce:
  • Mníšek pod Brdy
  • Mníšek pod Brdy 1526, PSČ 252 10 Centrála společnosti D.I.SEVEN, a.s. Budova je u dálnice D4 - Sjezd 14 km / Řitka
Pozice:
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Operátor/operátorka dohledového centra - Mníšek pod Brdy
Kontakt:
  • Jiří Šašek
  • Telefon: 602 358 536 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
  • Email: managerdc@diseven.cz
Benefity:
  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP)
  • Až 2 000 Kč příspěvek na dopravu do zaměstnání, individuální přístup a práce v přátelském kolektivu. Přizpůsobení směn Vašim potřebám.
  • Až 100% příspěvek na certifikát strážný 68-008-E (při době zaměstnání 12 měsíců a více)
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
  • Náborový příspěvek až 20.000 Kč po zkušební době.
Směnnost:
  • nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Náplň práce:
  • Budete komunikovat s klienty PCO, zásahovými skupinami a servisními techniky EZS. Budete zpracovávat a vyhodnocovat příchozí signály z napojených objektů. 12 hodinové směny. Místo práce: Centrála společnosti D.I.SEVEN, a.s. Budova je u dálnice D4 - Sjezd 14 km / Řitka
Nabízíme
  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem
  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
  • individuální přístup
  • přátelský kolektiv
Výhodou
  • předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
  • čistý trestní rejstřík
  • potvrzení od lékaře
  • zápočtový list
  • číslo účtu
  • zdravotní kartička pojišťovny
  • občanský průkaz
Mzdové rozpětí:
  • 30000 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah:
  • HPP
Požadujeme:
  • Zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás)
  • Loajalitu
  • Zkušenost s 12 hodinovým provozem
  • Zdravotní způsobilost
  • Chuť naučit se něco nového
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office
  • internet
  • další systémy výhodou)
  • Zaslání životopisu podmínkou
Vzdělání: střední odborné s výučním listem

D.I.SEVEN