Operator výroby, 29 tis.Hrabová,bez praxe,Ihned,zálohy,ubytování

ARTEMIS agency s.r.o.

  • Ostrava, Moravskoslezský
  • 26 000 - 29 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Nabídka: - mzdu 26 000 Kč - 29 000 Kč již ve zkušební době (včetně bonusů a odměn)
- 7,5 hodinové směny
- Poskytujeme ubytování!
- volné víkendy
- možnost přesčasů přes víkendy a svátky s atraktivním příplatkem
- příspěvek na stravné 130,-Kč na odpracovanou směnu (zaměstnavatel 55%, zaměstnanec 45%)
Popis pozice: - jednoduchá obsluha strojů na bezlinkovém provozu, POUZE MUŽE
- budete vkládat jednotlivé komponenty do stroje
- kontrolovat kvalitu výsledného produktu
Požadavky: - kladný vztah k práci
- aktivní a zodpovědný přístup
- ochotu pracovat v třísměnném provozu od pondělí do pátku
- praxe není nejdůležitější, zaučíme si Vás, je však potřeba manuální zručnost
- nástup je možný ihned IHNED
Poznámka: Jednoduchá práce, bez nutnosti praxe.

Dobraprace