Účetní - možnost home office (37-42.000 Kč)

Advantage Consulting

  • Ústí nad Labem, Ústecký
  • 37 000 - 42 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: Máte praxi v účetnictví a ideálně ve výrobním závodě?Hledáte novou pracovní výzvu ve svém životě? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis!Významná společnost s mnohaletým zázemím na trhu hledá novou posilu na pozici:
ÚČETNÍ - MOŽNOST HOME OFFICE (37-42.000 Kč)
  • 25 dní dovolené
  • 13. mzda
  • Možnost Home Office (po zkušební době)
  • Příspěvek na stravování
  • Penzijní připojištění
  • Firemní akce
  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Mostecko
Popis pozice: * Zpracování a zúčtování dodavatelských faktur
  • Řešení dohadných položek
  • Zpracování měsíční/roční uzávěrky
  • Spolupráce s auditory
  • Komunikace s kolegy
Požadavky: * Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxi v oboru min. 2 roky ve výrobním společnosti
  • Znalosti v oblasti daňového systému
  • Anglický jazyk min. pokročilé základy
  • MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B - výhodou

Dobraprace