Učitel / učitelka pro 1. stupeň ZŠ - vhodné i pro absolventy

  • Husinec, Středočeský Praha
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
Společnost
oddělení
Kategorie Vzdělávání a školství
Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Stav inzerce Probíhá nábor
Platový rozsah měsíčně
Provoz Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání Bakalářské
Titul
Minimální praxe
Počet pracovních míst 1
Datum zveřejnění 08-04-2024
Datum ukončení 07-06-2024
Země Česká republika
Kraj Středočeský kraj
Okres Praha - východ
Město / měst. část Husinec-Řež - okres Praha-východZákladní škola a mateřská škola Husinec-ŘežJsme vesnická základní škola s prvním stupněm. Škola se nachází v krásném prostředí okolo Vltavy. Za klíčové považujeme vzdělávání, které umožňuje naplno rozvíjet svůj potenciál, nacházet své místo ve společnosti a přebírat zodpovědnost za sebe i svět. V centru dění je učící se spokojené dítě, jeho všestranný rozvoj. Reflexi vlastní zkušenosti považujeme za účinný nástroj učení a zlepšování se.Více informací o společnosti naleznete naPožadujeme:· předpoklady pro výkon činnosti učitele - učitelky základní školy dle zákona č. 563/2004 Sb. (Zákon o pedagogických pracovnících v platném znění)· vedení dětí, motivaci, kreativitu, flexibilitu· aktivní přístup k práci s touhou se vzdělávat a pracovat na sobě· týmově spolupracovat, sdílet, plánovat a reflektovatNabízíme:· práce na HPPMísto práce: Husinec-Řež - okres Praha-východTermín nástupu: 26. 8. 2024V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu:Pro bližší informace volejte na tel.: 776 882 373 - Mgr. Bc. Lucie Dražilová.Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 8. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

infojob

Podobné nabídky

  • Učitel(ka) pro 1. stupeň

    • Husinec, Středočeský
    • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Výhody: podpora při zajišťování ubytování. První kontakt se zaměstnavatelem: e-mailem na martina.hovorkova@skolaunetice.cz. Podobné nabídky práce před týdnem Hu…
    • Před 15 dny