mzdová/mzdový účetní

Nemocnice Prachatice,a.s.

  • Prachatice, Jihočeský
  • 32 800 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Obsah inzerátu:Požadujeme: praxi v oblasti zpracování mezd min. 3 roky, zkušenosti se zpracováním mezd ve vícesměnném provozu, znalost programu VEMA a Shiftmaster výhodou, čistý rejstřík trestů. Nabízíme: - flexibilní pracovní dobu - dovolenou nad rámce zákona (5 týdnů) - příspěvek na penzijní připojištění - možnost dalšího vzdělávání - mateřskou školku s prodlouženou pracovní dobou - dotované stravování - výhodné tarify na volán

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Mzdová/mzdový účetní

    Nemocnice Prachatice,a.s.

    • Prachatice, Jihočeský
    Požadujeme: praxi v oblasti zpracování mezd min. 3 roky, zkušenosti se zpracováním mezd ve vícesměnném provozu, znalost programu VEMA a Shiftmaster výhodou, čistý rejstřík trestů. …
    • Před 15 dny
  • Mzdová/mzdový účetní

    Nemocnice Prachatice,a.s.

    • Prachatice, Jihočeský
    • 32 800 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: praxi v oblasti zpracování mezd min. 3 roky, zkušenosti se zpracováním mezd ve vícesměnném provozu, znalost programu VEMA a Shiftmaster výhodou, čistý rej…
    • Před 15 dny
  • Finanční a mzdová účetní

    Danova a ucetni kancelar Vanek s.r.o.

    • Prachatice, Jihočeský
    • 27 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce - externí vedení finančního a mzdového účetnictví klientů naší kanceláře Místo výkonu práce - Prachatice Požadované dovednosti: -znalost účetních, daň…
    • Před 24 dny