Cloud architekt

Správa železnic

  • Praha 1 Praha 2
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Do týmu IT architektury hledáme kolegu, který nám pomůže propojit Business s IT světem.Druh PPV:
  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou
Pracoviště:
  • V Celnici 1028/10, 110 00 Praha - Nové Město
Možný nástup:
  • Ihned, případně dle dohody
Požadované vzdělání:
  • Minimálně SŠ s maturitou
Kvalifikační předpoklady:
  • Zkušenost s návrhem řešení v cloudovém prostředí
  • Znalost specifik cloudové platformy MS Azure
  • Zkušenost s návrhem architektury na úrovni EA výhodou
  • Znalost notací jazyka ArchiMate výhodou
Požadovaný profil:
  • Samostatnost
  • Trpělivost
  • Empatie
  • Schopnost mluvit s běžnými uživateli i s IT
Pracovní náplň:
  • Sledování a aplikování technologických trendů a inovací
  • Podílení se na tvorbě principů a standardů
  • Vizualizace technických návrhů a jejich prezentace
  • Sdílení informací napříč týmem
  • Identifikování potřeb společnosti a jejich strukturovaný záznam
  • Navazování vztahu s interním zákazníkem
  • Společná tvorba a prosazování cílové architektury
Nabízíme:
  • Zvýšený nárok dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Práci v nových kancelářích v centru Prahy dobře dostupnou MHD, vlakem
  • Jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • Příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • Volnočasovou kartu MultiSport
  • Po 6 měsících příspěvek na penzijní spoření aj.
CO JE SPRÁVA ŽELEZNIC, STÁTNÍ ORGANIZACE?
- již více než 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách
- Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.
- Dlouhodobě se profilujeme jako moderní, stabilní a perspektivní společnost.
- Se svými cca 17 tisíci zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele v České republice.