Pekař/pekařka - mistr, vedoucí výroby

  • Rokycany, Plzeňský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 21 dny
Změněno: 07.04.2024 v 05:00 ID: 18972055Pracovní doba 14:00-22:00
Náplň práce: organizace výroby a vedení pracovního kolektivu výrobní směny, zodpovědnost za kvalitu výroby pekařského sortimentu , navažování a zpracování surovin dle podkladů pro výrobu a technologických postupů, příprava veškerých druhů těst - obsluha souvisejících strojů a zařízení, strojové a ruční dělení těst a tvarování výrobků, průběžná spolupráce s obsluhou pece a ostatními pracovníky výroby a spolupráce s expedicí, evidence surovin pro výrobu
Požadujeme: vzdělání v oboru pekař - praxe v oboru podmínkou, organizační schopnosti, manuální zručnost, smysl pro pořádek, bezúhonnost, zodpovědnost a spolehlivost pracovní poměr od: 04.04.2024, mzda: 44000Obor činnosti: Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen

AVÍZO

Podobné nabídky

  • Pekař/pekařka - mistr, vedoucí výroby

    Ladislav Fridel - pekarstvi

    • Rokycany, Plzeňský
    Pracovní doba 14:00-22:00 Náplň práce: organizace výroby a vedení pracovního kolektivu výrobní směny, zodpovědnost za kvalitu výroby pekařského sortimentu , navažování a zpracován…
    • Před 2 měsíci
  • Pekař/pekařka - mistr, vedoucí výroby

    Ladislav Fridel

    • Rokycany, Plzeňský
    • 44 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Pracovní doba 14:00-22:00 Náplň práce: organizace výroby a vedení pracovního kolektivu výrobní směny, zodpovědnost za kvalitu výroby pekařského sortimentu , navažová…
    • Před 21 dny
  • Mistr výroby armovna

    B & BC, a. s.

    • Losiná, Plzeňský
    Požadujeme: Vyučení v technickém oboru, časová flexibilita, zkušenosti s vedením týmu lidí a organizačhí schopnosti výhodou. Nabízíme: závodní stravování, příspěvek na penzijní p…
    • Před 1 měsícem