Automechanik/automechanička

FORTE a.s.

  • Mostkovice, Olomoucký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
I ABSOLVENTI. Strukturovaný profesní životopis zašlete na adresu společnosti: FORTE a.s., Mostkovice 529, 798 02 Mostkovice, na e-mail: petr.hlavka@forteas.cz, nebo nás kontaktujte na tel. 777 750 643 (volat Po-Pá 6.00-14.30 hod.). Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod.
Požadujeme: praxe v oboru výhodou, samostatnost, pečlivost, manuální zručnost, technické myšlení.
Náplň práce: oprava a údržba vojenské techniky, strojů, provádění preventivních prohlídek a preventivní údržby, techniky, strojů a zařízení, provádění zápisu do dokumentace o opravách.
Nabízíme: 25 dní dovolené, čtvrtletní prémie (velikost je dána na základě plnění), stravování v místě zaměstnání za dotovanou cenu, možnost ubytování v areálu firmy, autobusová doprava přímo k areálu firmy, hlídané parkoviště v areálu firmy.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Automechanik 30 000 - 45 000 Kč Prostějov

    AUTO - Rolny v.o.s.

    • Prostějov, Olomoucký
    • 30 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Automechanik 30 000 - 45 000 Kč Prostějov O nás Společnost AUTO - Rolný v.o.s. působí na automobilovém trhu již více jak 30 let a je autorizovaným servisem značek FIAT, Alfa Ro…
    • Před 1 měsícem
    • Snadno podejte žádost
  • Automechanik/automechanička pro nákladní vozidla a autobusy

    FTL - First Transport Lines, a.s.

    • Prostějov, Olomoucký
    Nástup možný ihned. První kontakt emailem: ftl@ftl.cz. Bližší informace po telefonické domluvě, tel. 582 320 266, 606 738 652. Pracovní doba: Po-Pá ranní 6.00-14.00 hod., odpolední…
    • Před 1 měsícem
  • Automechanik - oprava stavebních strojů

    X - servis park s.r.o.

    • Olomouc, Olomoucký
    Nástup ihned. Firma se specializuje na provádění vodohospodářských a pozemních staveb, na výstavbu inženýrských sítí a demoličních prací. Praxe v oboru vítána Svářečské zkoušky …
    • Před 1 měsícem