Konzultant ELEKTRO - technická podpora (M/Ž), home-office, pracovní doba 8 hodin denně PO-PA, atraktivní mzda

Job Leader

  • Ostrava, Moravskoslezský Frýdek-Místek, Moravskoslezský
  • 45 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Velkoobchod s komponenty pro obnovitelné energie, jež působí ve více než 30 zemích světa hledá do svého teamu nového kolegu:Nabízíme:
  • Hlavní pracovní poměr - po zapracování smlouva na dobu neurčitou
  • Pracovní doba 8 hodin denně PO-PA , jednosměnný provoz, víkendy jsou VOLNÉ
  • Možnost práce na home-office
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Práce v příjemném prostředí malého kolektivu
  • Kvalitní zaučení, teamové zázemí
  • Notebook, služební telefon i pro soukromé účely
  • Stravenkový paušál
  • Firemní akce
  • Příspěvek na penzijko/životko
  • MultiSport karta
Popis pracovní pozice :
  • Řešení technických problémů po telefonu
  • Zaškolování zákazníků (instalační firmy)
  • Jednání se zahraničními dodavateli a českými a slovenskými zákazníky
  • Občasné pracovní cesty po ČR a SR
  • Spolupráce v rámci týmu technických poradců ve Frýdku Místku a komunikace s kolegy v Praze
Požadujeme:
  • Vzdělání v oboru elektro - SŠ s maturitou s min. praxí 2 roky nebo VŠ i bez praxe
  • Pokročilá znalost práce v Microsoft Windows a MS Office
  • Znalost AJ na komunikační úrovni (A2-B1) - čtení návodů k použití, komunikace s dodavateli emailem, občasná přímá komunikace
  • Aktivní řidič osobního automobilu
  • Manuální zručnost, samostatnost, ochota na sobě pracovat, zájem o fotovoltaiku, příjemné vystupování
V případě zájmu budu ráda, když mě budete kontaktovat Jitka Šeiner

Job Leader