Asistent/ka pedagoga/žky

Detsky domov a skolni jidelna Policka

  • Polička, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
NABÍZÍME: Pracovní poměr na dobu určitou na zkrácený úvazek(1 rok s moností prodloužení).40 dnů dovolené, FKSP, stravenky
NÁPLŇ: noční a odpolední služby u dětí
POŽADAVKY: vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících, absolvování psychotestů dle zákona č. 109/2002 Sb. před přijetím, výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců), zdravotní způsobilost, zdravotní průkaz, ŘP skupiny B výhodou
NABÍZÍME: 40 dnů dovolené, FKSP, stravenky
Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok s moností prodloužení).
KONTAKT: emailem - Motivační dopis a životopis v elektronické podobě posílejte do 15.2.2024.

Práce u nás.cz