Mechanik - seřizovač

Vishay Intertechnology

  • Blatná, Jihočeský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Hledáme skvělé talenty, které nám pomohou vybudovat DNA technologie.®Vishay je jedním z celosvětových výrobců resistorů, induktorů, keramických kondenzátorů, diod, a dalších elektronických součástek. Společnost byla založena v roce 1962 Dr. Felixem Zandmanem. Duch rodinné firmy je ve Vishay cítit doposud.Disponujeme širokým portfoliem zákazníků v různých odvětvích. Vyrábíme elektronické součástky pro automobilový, vojenský, letecký, lékařský průmysl a mnoho dalších. Pomáháme uvést do života nejžádanější technologie na světě. Každý den se naše produkty dotýkají vašeho života a životů lidí po celém světě, i když o tom pravděpodobně nevíte.Hledáte uplatnění v zajímavé a stabilní společnosti? Vishay Blatná v současné době hledá uchazeče na pozici MECHANIK - SEŘIZOVAČO lokalitě:Pobočka v Blatné je nejstarší výrobní lokalitou v Čechách. Nachází se na adrese Paštická 1243 a Paštická 1096. Byla založena v roce 1994. Vyrábí produkty jako jsou například kondenzátory, převodníky, trimry, které jsou součástí elektráren, lodního a leteckého průmyslu. Aktuálně zaměstnává zhruba 570 zaměstnanců.Jaké budou Vaše pracovní úkoly:
  • obsluha vstřikolisů Arburg / Engel
  • přestavba forem a výměna výroby
  • nastanovení parametrů stroje, návrhy na změnu
  • zahájení výroby a uvolnění kvality výrobku
  • průběžná kontrola kvality a řešení technických problémů během výroby
  • návrhy na modifikace a renovace forem
  • provádění základní úrovně údržby
Co byste měl/a splňovat:
  • SŠ, SOU - technického směru
  • zkušenosti s technologií lisování plastů velkou výhodou
  • schopnost čtení výkresové dokumentace
  • základní znalost práce na PC
  • technické myšlení a manuální zručnost
  • samostatnost, pečlivost
Co Vám můžeme nabídnout:Nabízíme stabilitu a lidský přístup. Budete mít možnost uplatnit svoje nápady a předchozí zkušenosti. Příspěvek na dopravu až 1.500, - Kč/měsíc. Stravenkový paušál. Příspěvek na dovolenou a na Vánoce. Dovolenou 25 dnů + dny navíc dle odpracovaných let (celkem max. 30 dnů). Příspěvek na životní / penzijní připojištění. Odměny k životním a pracovním jubileím. Příspěvek na dětský tábor. Odměna za přivedení nového zaměstnance. Každoroční navyšování mzdy.Zaujala Vás naše pracovní příležitost? Pak se těšíme na Vaši odpověď.Zákaz diskriminace a obtěžováníVishay se zavázala k práci bez obtěžování a nezákonné diskriminace. Nepodílíme se na diskriminaci nebo obtěžování na základě rasy, barvy pleti, věku, pohlaví, sexuální orientace, genderové identity a projevu, etnického nebo národnostního původu, zdravotního postižení, těhotenství, náboženství, politické příslušnosti, členství v odborech, statutu krytého veterána, chráněných genetických informací. nebo rodinný stav při najímání a zaměstnávání.

Vishay Intertechnology

Podobné nabídky

  • Mechanik/mechanička

    LEIFHEIT s.r.o.

    • Blatná, Jihočeský
    O firmě LEIFHEIT s.r.o. je výrobní závod v Blatné, který patří ke stabilním zaměstnavatelům už více než 25 let. Zabýváme se výrobou úklidových a pomocných věcí pro domácnost. Pop…
    • Před 15 hodinami
  • Mechanik v pneuservisu

    K.A.L.T. Pneu a.s.

    • Blatná, Jihočeský
    • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadavky: vyučení v oboru automechanik. Kontakt: tel. 724 436 610 v PO-PÁ od 9.00 do 15.00 hodin, e-mail: vsedni@kalt.cz Podobné nabídky práce včera Blatná UNIW…
    • Před 21 dny
  • Servisní mechanik

    KVARTO s.r.o.

    • Blatná, Jihočeský
    • 33 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T Náplň práce Požadujeme: SŠ vzdělání technického, elektro neb…
    • Před 5 dny