FYZIOTERAPEUT/-KA pro Kliniku rehabilitace a tělovýchovného lékařství (plný úvazek)

FN Motol

  • Praha 5
  • Plný úvazek
  • Před 30 dny
Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKY na plný úvazek.
Proč si zvolit naše pracoviště:
  • Budete pracovat se špičkovými odborníky s nejmodernějším vybavením.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.
  • Stanete se součástí týmu, který společně pracuje na udržení špičkové kvality největší nemocnice v ČR.
Náplň práce:
  • budete poskytovat fyzioterapeutickou péči dospělým ambulantním i hospitalizovaným pacientům
Požadavky:
  • odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru fyzioterapeut
  • praxe je vítána, není však podmínkou
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
Nástup:
  • ihned nebo dle dohody
Nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na:
Místo výkonu práce:Vzdělání: Vysokoškolské / universitníPracovní poměr: Práce na plný úvazekKontaktní jméno: Mgr. Kateřina MíkováTelefonní kontakt:Emailový kontakt:

FN Motol