Úklidový pracovník, uklízeč/ka ŽST (pro OZP) - Luhačovice

OPTIMIA facility s.r.o.

  • Luhačovice, Zlínský
  • 120,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 30 dny
Nabídka práce na volnou pozici pro společnost OPTIMIA facility s.r.o.Hledáme pracovníka (vhodné pro OZP s invalidním důchodem) na zkrácený úvazek v obci Luhačovice.- úvazek 10 hodin týdně
- mzda 120 Kč za hodinu
- pracovní doba dle dohody
- nástup ihned
- smlouva na HPPPracovní náplň:
- úklid prostorů pro cestující, čekárny, nástupiště, toalety, kanceláře
- úklid venkovních prostorůNabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání.
Požadujeme spolehlivost, dochvilnost, smysl pro pořádek.PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM: nabor@optimia.cz
NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Práce u nás.cz