Pomocný kuchař/kuchařka

  • Brušperk, Moravskoslezský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
z:20/3/2024
Náplň práce:
- pomocný kuchař/kuchařka ve velkokapacitní kuchyni.
Požadujeme:
- velké pracovní nasazení, spolehlivost, zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
Výhodou:
- praxe ve stravování.
Nabízíme:
- 25 dní dovolené, podnikové stravování.
Kontakt emailem.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • POMOCNÝ KUCHAŘ/KUCHAŘKA

    • Frýdek-Místek, Moravskoslezský
    • 20 230 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: z:21/2/2024 Náplň práce: - organizace a řízení nepřetržitého stravovacího provozu (365 dní v roce), příprava tradiční české a středoevropské kuchyně, příprava stu…
    • Před 2 měsíci
  • POMOCNÝ KUCHAŘ / KUCHAŘKA (ZamK)

    Změněno: 17.04.2024 v 05:00 ID: 18985548 A02 z:25/5/2022 (ZamK) a:15/4/2024 Náplň práce: - pomocné práce při přípravě pokrmů vietnamské kuchyně ve vietnamském bistru. Požaduje…
    • Před 10 dny
  • Pomocný kuchař / kuchařka (ZamK)

    Xuan Manh Nguyen

    • 19 500 Kč za měsíc
    Náplň práce A02 z:25/5/2022 (ZamK) a:15/4/2024 Náplň práce: - pomocné práce při přípravě pokrmů vietnamské kuchyně ve vietnamském bistru. Požadujeme: - podmínkou znalost viet…