Ostraha pro OZP NVision Votice, 124 Kč/h., stravenky, zkrácený úvazek, náborák 10 200 Kč, dopravné

Forcorp

  • Votice, Středočeský
  • 124,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Bezpečnostní a úklidová firma FORCORP GROUP hledá pracovníky ostrahy OZP.
Pracoviště: NVision Votice, Klášterní 1, 25901 Votice
Náplň práce:
  • Ochrana a ostraha majetku klienta
  • Obsluha zařízení operačního střediska
  • Znalost PC, EPS,EZS, CCTV a kamerového systému - výhodou
  • Kódování
  • Kontrola osob vstupujících do objektu, zamezení vstupu neoprávněným osobám
  • Pravidelné obchůzky
  • Drobná administrativa
  • Poskytování potřebných informacích
Nabízíme:
  • HPP
  • Počet míst:
  • Nepřetržitý provoz
  • Pracovní úvazek: zkrácený - 6hod/den. (12hod. směny)
  • Mzda: 123,80 Kč/hod.
  • Nástup ihned
Benefity:
  • Náborový příspěvek za přivedení pracovníka s OZP - 10.200 Kč
  • Stravenky
  • Proplácení vstupní lékařské prohlídky
  • Dopravné
Požadujeme:
  • Spolehlivost
  • Výpis z Rejstříku trestů
  • Chráněné pracovní místo pro OZP (osoba zdravotně znevýhodněná, invalidní důchodce)
Nechodit na pracoviště, kontakt pouze telefonicky!
Volejte nebo pište o podrobnější informace:
723 612 506, 800 99 11 88, prace@forcorp.cz

Práce u nás.cz