Strážník Městské policie Stochov

Mesto Stochov

  • Stochov, Středočeský
  • 27 260 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 21 dny
Obsah inzerátu:Obecné podmínky pro přijetí (v souladu se zákonem č. 553/1991 Sb., o obecní policii): - min. věk 18 let - bezúhonnost, spolehlivost - minimálně střední vzdělání s maturitou - fyzická a psychická způsobilost pro výkon funkce - občan ČR - bydliště Stochov a okolí výhodou - velmi dobrý zdravotní stav - řidičský průkaz skupiny „B“ - výhodou zkouška odborné způsobilosti - uživatelská znalost práce na PC - časová flexibilita Nabízíme: - příplatek na stravné - příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění - příspěvek na dovolenou - indispoziční volno - možnost studia při zaměstnání - platové podmínky dle stávajících příslušných platových předpisů (Nařízení vlády č. 603/2020 Sb., kterým se mění nařízení vlády č. 341/2017 Sb., odměňování zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů) - Možnost získání nájemního městského bytu - nástup dle domluvy K přihlášce musí uchazeč připojit: - výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců - ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání - strukturovaný životopis - čestné prohlášení o spolehlivosti - vyplněný osobní dotazník - výpis ze zdravotní dokumentace Poslední tři tiskopisy je možné stáhnout ze stránek www.stochov.cz nebo vyzvednout v sekretariátu Městského úřadu Stochov ve 3. patře. Bližší informace u vedoucího Městské policie Stochov nebo u místostarosty města. Přihlášky do výběrového řízení se přijímají nejpozději do 15.04.2024 do 11,30 hodin v podatelně Městského úřadu ve Stochově nebo poštou na adresu Městský úřad Stochov, Jaroslava Šípka 486, 273 03 Stochov. Obálku označte slovy „Výběrové řízení - STRÁŽNÍK MĚSTSKÉ POLICIE“. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů a případně zrušit výběrové řízení v jeho průběhu.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Strážník Městské policie Stochov

    Mesto Stochov

    • Stochov, Středočeský
    Obecné podmínky pro přijetí (v souladu se zákonem č. 553/1991 Sb., o obecní policii): - min. věk 18 let - bezúhonnost, spolehlivost - minimálně střední vzdělání s maturitou - f…
    • Před 25 dny
  • Referent Policie ČR - mobilní jednotka cizinecké policie

    Ministerstvo vnitra České republiky

    • Kladno, Středočeský
    • 25 720 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: - středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou, - bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů), - státní občanství ČR, - osoby starší 18 let, - ŘP m…
    • Před 24 dny
  • Referent Policie ČR - mobilní jednotka cizinecké policie

    • Kladno, Středočeský
    Změněno: 29.04.2024 v 05:00 ID: 19003840 Požadujeme: - středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou, - bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů), - státní občanství ČR, -…
    • Před 2 hodinami