Obsluha letní zahrádky - číšník/servírka (DPP)

SIMON FM s.r.o.

  • Frýdek-Místek, Moravskoslezský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
z:4/3/2024 (DPP)
Na letní sezónu 2024 hledáme brigádníky - servírky/číšníky pro obsluhu letní zahrádky. Požadujeme:
- příjemné vystupování, spolehlivost, předložení výpisu z RT, flexibilitu.
Výhodou:
- praxe vítána.
Kontakt telefonicky, emailem.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Obsluha letní zahrádky - číšník/servírka (DPP)

    Náplň práce z:4/3/2024 (DPP) a:28/3/2024 Na letní sezónu 2024 hledáme brigádníky - servírky/číšníky pro obsluhu letní zahrádky. Požadujeme: - příjemné vystupování, spolehlivost…
    • Před 22 dny
  • Číšník - Servírka I HPP - IČO I 4*Hotel - Ostravice

    SH Job Partners s.r.o.

    • Frýdlant nad Ostravicí, Moravskoslezský
    • 160,00 Kč za hodinu
    O nás Pro našeho významého klienta v oblasti hotelnictví a gastronomie, hledáme nové kolegy-ně na pozici Číšník - Servírka s nástupem IHNED ! Nabízíme stabilní zaměstnání ve 4* …
    • Před 7 dny
  • Číšník – Servírka / HPP – IČO / Nástup ihned - Ostravice

    Nabídka: * Zaměstnání na HPP, IČO, DPP Nástupní plat dle zkušeností Zvýhodněné stravování (50% z ceny) Pracovní dobu od 10:00 – 18:00 / Denní směny Volné víkendy - po dohodě N…
    • Před 8 dny