Učitel/ka 1. stupně – ZŠ v Rybníčkách, Praha 10 (nástup srpen)

Axial

  • Praha
  • 30 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 30 dny
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Základní škola Praha 10, V Rybníčkách 31/1980 hledá od začátku školního roku 2024/2025 učitele/učitelku 1. stupně. Možnost zajištění bydlení v Praze.
Více informací o škole na www.zs-vrybnickach.czNabízíme:
- plný úvazek
- možnost dlouhodobé spolupráce
- přátelský kolektiv, podporu od vedení a zázemí funkčního školního poradenského zařízení
- příspěvek na stravování a penzijní připojištění
- motivační finanční ohodnocení cca 30 – 50 000 Kč hrubého
- při oboustranné spokojenosti můžeme zajistit městský byt
- dobré dopravní spojení (blízkost stanice metra A Skalka)
- absolventům pomůžeme při začátku praxe, jsme schopni přivítat i studenty před státnicemiPožadujeme:
- VŠ – učitelství
- trestní bezúhonnost
- možnost nástupu 1.8.2024 – případně dohodouV případě zájmu o pozici prosím pošlete své CV v odpovědi na tento inzerát nebo přímo řediteli školy na mail ludek.dolezal@zs-vrybnickach.cz, 702 119 041, zde i případné dotazy k pozici.

Dobraprace