Grafik/čka s možností Home office

ALVARAK GROUP a.s.

  • Planá nad Lužnicí, Jihočeský
  • 30 500 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Hledáme
Grafika/čku s možností Home office
Náplň práce
Tvorba designů produktů, firemních katalogů a akčních letáků
Nabízíme
Kreativní práci v mezinárodní firmě zabývající se papírenskými potřebami, dárkovinami a produkty na pečení, která své zboží expeduje po celém světě.
Práci na živnostenský list nebo HPP
Firemní notebook vybavený grafickými programy
Práci z pohodlí domova
Flexibilní pracovní dobu
Příjemný kolektiv
Požadujeme
Zkušenosti na obdobné pozici
Znalost práce na počítači (především grafických programů)
Příjemné a přátelské vystupování, spolehlivost, pečlivost
Estetické cítění
Cit pro design
Platové podmínky
Nástupní plat činí 30 500 Kč hrubého za měsíc. Po zapracování garantujeme zvýšení platu.
Kontakt
Simona Jedličková
e-mail: eshop@alvarak.cz
Telefon: 770 195 783Kontakt:
Telefon: 770 195 783

Práce u nás.cz