OBCHODNÍ REFERENT S ANGLIČTINOU

Aprofes

  • Ždírec nad Doubravou, Vysočina
  • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 12 dny
  • Snadno podejte žádost
Lokalita:Vysočina krajMzda:30 000Kč - 35 000KčVzdělání:Středoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyšší odborné vzděláníKontaktní osoba:Markéta Konečná
tel.: 420777343611
email: marketa.konecna@aprofes.czInformace o poziciCo Vás čeká:
  • Komunikace se zákazníky převážně v anglickém jazyce
  • Cenové kalkulace a tvorba obchodních nabídek
  • Zpracování podkladů pro oddělení prodeje
  • Příprava podkladů pro propagaci firmy
Osobnostní předpoklady a dovednostiCo od Vás očekáváme:
  • SŠ vzdělání (ekonomické nebo technické výhodou)
  • Aktivní znalost (slovem i písmem) AJ - B2-C1
  • Znalost MS Office
O společnostiNaše společnost má více než 30letou tradici ve výrobě plastových štítků. Zajišťujeme kompletní realizaci výrobku od jeho vývoje až po poptávku.VýhodyCo Vám můžeme nabídnout:
  • Plat 30.000 - 35.000 Kč brutto
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Docházkový bonus 1.000Kč
  • 25 dní dovolené
  • Multipasy pro volný čas
  • Možnost profesního růstu
Místo pracoviště: Ždírec nad Doubravou

Aprofes