Seřizovač

s. n. o. p. cz a.s.

  • Písek, Jihočeský
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
POŽADUJEME:
SŠ, SOU technického směru
Praxe ve výrobě min. 2 roky
Základní znalost práce na PC
Zodpovědnost, zručnost, samostatnostNÁPLŇ PRÁCE:
Seřizování výrobních strojů podle technických postupů
Řízení průběhu prací ve výrobním sektoru automatických lisů
Vyplňování výrobní dokumentaceZaměstnanecké výhody: Měsíční bonusy, příspěvky na dopravu, energie
5 týdnů dovolené
Stravování zdarma přímo v závodě
Další benefity a příplatky dle kolektivní smlouvyPrvní kontakt na e-mail: vkalabova@snop.eu nebo na tel. 382 901 301 ve všení dny od 8 do 15 hod.

Práce u nás.cz