Autoelektrikář/ka Vysoké Mýto

SIMIX GROUP

  • Vysoké Mýto, Pardubický
  • 34 000 - 41 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Požadujeme
  • SŠ automobilní - výhodou
  • Praxe v oboru elektro
  • Vyhl. 50/1978 Sb., min. §5 popř. potřebné vzdělání pro vyhl. 50/1978 Sb. - výhodou
  • Zkušenosti s pozicí autoleketrikář/ka
  • Flexibilita, samostatnost, spolehlivost
  • Technické myšlení a samostatné řešení problémů
  • Ochota práce ve směnném provozu (ranní a odpolední směny)
  • Ochota učit se novým věcem
Nabídka
  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti
  • Možnost využití nejmodernějších technologií a příležitost k profesnímu i kariérnímu růstu
  • Mzdové ohodnocení odpovídající schopnostem a odvedené práci
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • UBYTOVÁNÍ nebo příspěvek na ubytování
  • Ranní a odpolední směny, volné víkendy
  • Přátelské a neformální pracovní prostředí
Pracovní náplň
  • Montáž informačního systému do autobusů
  • Zkoušení funkčnosti systému elektroinstalace ve vozech na montážní lince nebo dokončovací dílně
  • Možnost i pro absolventy, pokud nemáte praxi, zaučíme Vás

Dobraprace