Lékař/ka k přípravě na specializaci RFM, celý úvazek, Doléčovací a rehabilitační oddělení

Fakultni nemocnice u sv. Anny v Brne

  • Brno, Jihomoravský
  • Plný úvazek
  • Před 10 dny
Doléčovací a rehabilitační oddělení
přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na celý úvazek na pozicilékař/ka
k přípravě na specializaci RFMNástup: dle dohodyOdborné požadavky:
  • ukončený kmen interna, neurologie, chirurgie, ortopedie
  • zájem o obor
  • praxe v oboru min. 2 roky
Další požadavky:
  • znalost práce na PC
Osobnostní požadavky:
  • odpovědný přístup k práci
  • komunikativnost, samostatnost, pečlivost
  • logické myšlení
  • iniciativa
  • loajalita
  • odolnost vůči stresu
  • morální a občanská bezúhonnost
Jazykové kompetence:
  • znalost ČJ
Náplň práce:
  • práce lékaře na lůžkovém oddělení, které je zaměřeno na péči o pacienta po úrazech, operacích, interních a neurologických onemocněních, s možností specializačního výcviku pro specializační vzdělávání RFM
Nabízíme:
  • zajímavou a odpovědnou práci
  • stabilní platové a pracovní podmínky (platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké výhody (závodní stravování vč. příspěvku na stravu, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné tarify na mobilní telefony pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvek na nákup vitamínových prostředků z nemocniční lékárny, příspěvek na dovolenou, příspěvky na očkování, SickDays)
  • nabídka výhodných jazykových kurzů přímo v nemocnici
  • možnost účastnit se vzdělávacích akcí
Písemnou přihlášku, motivační dopis, životopis s uvedením údajů o dosaženém vzdělání a dosavadní praxi, všechny doklady o dosaženém vzdělání a Souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte elektronicky na gabriela.judasova@fnusa.cz

Práce u nás.cz