Opraváři vysokozdvižných vozíků (HPP, DPP)

Cizek & Ptasek, s.r.o.

  • Sviadnov, Moravskoslezský
  • 45 000 - 48 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
PožadavkyŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina BNáplň prácez:7/12/2023 a:12/4/2024 (HPP, DPP)
Náplň práce:
- opravy vysokozdvižných vozíků
- pracovní dny pondělí až pátek.
Požadujeme:
- praxi v opravách vozidel
- ŘP sk. B
Kontakt emailem, osobně.Podobné nabídky práceaktivní nabídka Sviadnov Trenkwalder a.s.před týdnem Frýdek-Místek Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje
30070 - 34200 Kč za měsícpřed týdnem Vyšní Lhoty Policie České republiky
30070 - 34500 Kč za měsícpřed 3 dny Frýdek-Místek RPM Service s.r.o.
135 Kč za hodinuaktivní nabídka Frýdek-Místek Workado, s.r.o.
110 - 130 Kč za hodinuvčera Frýdek-Místek Workado, s.r.o.
110 - 130 Kč za hodinupřed týdnem Nošovice GTH catering a.s.
19000 - 20900 Kč za měsícpřed týdnem Frýdek-Místek Workado, s.r.o.
24000 - 31000 Kč za měsícpřed 3 dny Frýdek-Místek RPM Service s.r.o.
113 Kč za měsícpřed 4 dny Frýdek-Místek GTB GROUP, s.r.o.
Petr Ptašek
E-mail:Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.×Ještě moment, prosím...Už vám žádná nabídka práce neuteče!Vyzkoušejte odběr nových nabídek práce na e-mail. Vyplatí se to!Zasílání lze kdykoliv upravit nebo jednoduše zrušitJobsik.cz vám bude max. 1x denně posílat nové nabídky z regionu Frýdek-Místek a okolí.
Po odeslání bude provozovatel Jobsik.cz zpracovávat a spravovat vložené osobní údaje.Po odeslání registračního formuláře bude provozovatel webu Jobsik.cz firma INET-SERVIS.CZ, s.r.o. (IČ: 27523209) (dále jen Správce) zpracovávat a spravovat uvedené osobní údaje za účelem zasílání odkazů s pracovními nabídkami na uvedenou emailovou adresu dle zvolených kritérií. Základní doba platnosti služby a s tím související doba zpracování poskytnutých osobních údajů je 2 roky od odeslání osobních údajů. Tuto lhůtu můžete kdykoliv předčasně zkrátit a nebo naopak prodloužit. INET-SERVIS.CZ, s.r.o. bude postupovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.

Jobsik