Manipulant

LEIFHEIT s.r.o.

  • Blatná, Jihočeský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
O firmě LEIFHEIT s.r.o. je výrobní závod v Blatné, který patří ke stabilním zaměstnavatelům už více než 25 let. Zabýváme se výrobou úklidových a pomocných věcí pro domácnost.Popis pracovní nabídky Pracovní náplní je práce se skladovým systémem, obsluha paletového vozíku a další manipulační techniky, příprava materiálu a jeho evidence v systému, zásobování a svážení výroby.Pracovní režim ve třísměnném provozu.Požadujeme
  • zručnost,
  • spolehlivost,
  • přesnost,
  • pečlivost,
  • ochotu učit se novým věcem.
Nabízíme
  • profesní zaškolení,
  • 13. mzda,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na dopravu nebo svozové autobusy ze směru: Písek, Strakonice, Nepomuk, Horažďovice,
  • k měsíční mzdě navíc bonus až do výše 1.100,-Kč,
  • závodní stravování za 26,-Kč,
  • odměny při osobních a pracovních výročích,
  • poukázky na nákup čistících a pracích prostředků,
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění,
  • jazykové kurzy,
  • osobní příplatky a mnoho dalších.
Místo výkonu práce: Blatná.Vhodné pro Absolventy, uprchlíky z UkrajinyMáte zájem o nabídku Manipulant?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Chodorová z LEIFHEIT s.r.o.

Easypráce

Podobné nabídky

  • Řidič VZV, manipulant

    Otavske strojirny a.s.

    • Horažďovice, Plzeňský
    • 28 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) Náplň práce Náplň práce: obsluha VZV, manipulace s výrobn…
    • Před 5 dny
  • Řidič VZV, manipulant

    Otavske strojirny a.s.

    • Horažďovice, Plzeňský
    Náplň práce: obsluha VZV, manipulace s výrobním materiálem /výrobky, nakládka Požadavky: ŘP sk. B, průkaz VZV (možno obnovit), zkušenosti s řízením VZV podmínkou, spolehlivost, sa…
    • Před 4 dny