Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Žebrák

D.I.SEVEN

  • Žebrák, Středočeský
  • 20 500 - 22 500 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
  • Snadno podejte žádost
Místo výkonu práce:
  • Žebrák
  • Průmyslová zóna v Žebráku u Berouna. Příspěvek na dopravu do zaměstnání.
Pozice:
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Žebrák
Kontakt:
  • Zdeněk Schlibener
  • Telefon: +420 602 590 695 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
  • Email: zdenek.schlibener@diseven.cz
Benefity:
  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP)
  • Vhodné pro starobní důchodce
  • Možnost zkráceného úvazku
  • Nenáročná práce vhodná pro osoby se sníženou pracovní schopností. Náborový příspěvek 20.000 Kč po zkušební době.
  • Až 100% příspěvek na certifikát strážný 68-008-E (při době zaměstnání 12 měsíců a více)
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
  • Náborový příspěvek až 20.000 Kč po zkušební době.
Směnnost:
  • nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Náplň práce:
  • Nenáročná práce vhodná pro osoby se sníženou pracovní schopností. Náborový příspěvek až 20.000 Kč po zkušební době. Příspěvek na dopravu do zaměstnání. Náplní Vaší práce bude zapsání nákladních vozidel. Řidičům vozidel budete poskytovat doplňující informace o dopravě po areálu. Požadujeme znalost práce na PC. V pracovní dny se neprovádí obchůzky.
Nabízíme
  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem
  • profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení
  • práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
  • individuální přístup
  • přátelský kolektiv
Výhodou
  • předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
  • čistý trestní rejstřík
  • potvrzení od lékaře
  • zápočtový list
  • číslo účtu
  • zdravotní kartička pojišťovny
  • občanský průkaz
Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
  • rozhodnutí o důchodu
  • potvrzení o důchodu
Mzdové rozpětí:
  • 20500 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah:
  • HPP
  • DPP
  • možno i zkrácený úvazek
Požadujeme:
  • Spolehlivost
  • Trestní bezúhonnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás)
Vzdělání: základní

D.I.SEVEN