Nákupčí s AJ | nutná zkušenost s plasty

Grafton

  • Strakonice, Jihočeský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: - 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- sick days
- po zaučení možnost částečného home office
- závodní stravování
- mobilní telefon, notebook
- podpora profesního vzdělávání
Popis pozice: Budujeme tým NÁKUPČÍCH! Hledáme novou posilu, která bude mít zkušenosti z nákupu ve výrobní firmě pracující s PLASTY. Komunikace v angličtině bude tvůj denní chleba.Na pozici můžeš očekávat:
- nákup materiálu pro výrobu, správu objednávek
- komunikaci s dodavateli - vyjednávání cenových, dodacích a jiných podmínek
- řízení zásob materiálu
- výběr nových dodavatelů a budování vztahů s těmi stávajícími
- sledování kvality nakupovaného materiálu
Požadavky: - schopnost komunikovat anglicky slovně i písemně na denní bázi
- zkušenost z pozice nákupčího ve výrobní firmě (ideálně automotive)
- zkušenost s nákupem plastového granulátu
- dobré komunikační schopnosti

Dobraprace