Specialista pro nákup a prodej v rámci B2B

Randstad

  • Ostrava, Moravskoslezský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Máte obchodní zkušenosti z nákupu či prodeje v rámci B2B, jste komunikativní a chcete se stát součástí stabilní rodinné firmy působící v oblasti recyklace? Pro našeho klienta v Ostravě hledáme vhodného uchazeče na vedoucí pozici, který má potenciál řídit obchodní procesy.co vás čeká:
  • každodenní řízení obchodních aktivit
  • udržování a rozvoj dodavatelů i odběratelů
  • řízení a zvyšování efektivity obchodu
  • spolupráce s provozem, logistikou i vedením
co vám nabídneme:
  • stabilní práce a motivující odměna
  • osobní automobil i pro soukromé účely
  • smysluplná práce
  • příspěvky na stravování a penzijní připojištění
  • mobilní telefon
co od vás očekáváme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v obchodu B2B
  • samostatnost a proaktivita
  • orientace na cíl
  • angličtina na komunikativní úrovni
jak se přihlásitPokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.
Petra Herman
705 837 200Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Dobraprace