CNC SERVISNÍ TECHNIK S AUTEM (38 - 45.000 KČ)

Advantage Consulting

  • Brno, Jihomoravský
  • 38 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
  • Snadno podejte žádost
CNC SERVISNÍ TECHNIK S AUTEM! (38 - 45.000 KČ)38000 - 45000 Kčmzdové ohodnoceníBrno - městoHledáte různorodou práci s možností cestování? Máte SŠ vzdělání technického směru? Vyznáte se v technologii CNC obrábění? Nevadí Vám výjezdy? Tak to si plácneme! Pošlete životopis a pracujte jako: CNC SERVISNÍ TECHNIK S AUTEM! (38 - 45.000 KČ)Pracovní náplň
  • Servisní výjezdy ke klientům v rámci ČR
  • Instalace CNC obráběcích strojů
  • Mechanické a elektronické opravy CNC
  • Odlaďování technologií
  • Školení obsluhy
Co požadujeme?
  • SŠ technického směru
  • ŘP sk. B
  • orientace v problematice CNC nutností!!
  • ochota cestovat v rámci ČR a SR
  • komunikativní znalost angličtiny
  • vyhláška 50/1978 sb. výhodou!
Co nabízíme?
  • služební auto
  • služební notebook, telefon a tablet
  • různorodou pracovní náplň
  • možnost cestovat
  • odborné školení u dodavatelů
  • pracovní poměr na neurčitou dobu
  • centrálu v Brně a výjezdy po ČR
Další informace

Advantage Consulting

Podobné nabídky

  • SERVISNÍ TECHNIK - CNC STROJE (35-45.000 Kč)

    Advantage Consulting

    • Brno, Jihomoravský
    • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
    SERVISNÍ TECHNIK - CNC STROJE (35-45.000 Kč) 35000 - 45000 Kč mzdové ohodnocení Brno - město Máte zkušenosti s CNC stroji a perfektně se vyznáte v jejich problematice? Doká…
    • Před 2 měsíci
    • Snadno podejte žádost
  • SERVISNÍ TECHNIK - CNC STROJE (30 - 45.000 KČ)

    • Brno, Jihomoravský
    • 30 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Hledáte různorodou práci s možností cestování? Máte SŠ vzdělání technického směru? Vyznáte se v technologii CNC obrábění? Nevadí Vám delší výjezdy za hranice? Tak to si plácneme! P…
    • Před 1 měsícem
    • Snadno podejte žádost
  • SERVISNÍ TECHNIK - CNC STROJE (35-45.000 Kč)

    • Brno, Jihomoravský
    • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Máte zkušenosti s CNC stroji a perfektně se vyznáte v jejich problematice? Dokážete diagnostikovat a opravit závady? Jste časově flexibilní na výjezdy k zákazníkům? Super! Pošlete …
    • Před 1 měsícem
    • Snadno podejte žádost