Personalista/ka - Praha

Aures Holdings

  • Praha
  • Plný úvazek
  • Před 20 dny
Nabídka: * Práci ve velmi přátelském týmu, který vás podpoří nejen v zaškolení.
  • Motivující finanční ohodnocení.
  • HPP se smlouvu na dobu neurčitou.
  • Možnosti profesního rozvoje a kariérního růstu.
  • 5 dní volna k dovolené navíc.
  • Zdravotní péči uLékaře.cz.
  • Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
  • Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
  • Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.
Popis pozice: * Zodpovědnost za správnost zadaných dat do HRIS.
  • Agenda spojená s nástupem a výstupem zaměstnance.
  • Vystavování pracovních smluv a jejich změn.
  • Dohody o srážkách ze mzdy a dohody o náhradách škody.
  • Personální poradenství pro manažery a zaměstnance.
  • Koordinace BOZP, PO.
  • Organizace a koordinace vstupních školení pro nové zaměstnance.
  • Příprava podkladů pro mzdy (uzavření docházky, podklady ke srážkám ze mzdy).
  • Pravidelný reporting
Požadavky: * Zkušenost na podobné pozici nebo vzdělání zaměřené na lidské zdroje.
  • Schopnost pracovat na více úkolech najednou.
  • Zkušenosti s vedením personální administrativy.
  • Znalost MS Excel na pokročilé úrovni.
  • Znalost AJ výhodou.
  • Smysl pro detail a proaktivitu.

Dobraprace