Montéři OK - potrubáři

KOFING a.s.

  • Paskov, Moravskoslezský
  • 22 000 - 26 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Náplň práce

A16 z:13/2/2016 a:19/11/2020
Požadujeme:
- SOU s výučním listem v oboru
- praxe na stejné, nebo obdobné pozici podmínkou
- čtení a orientace ve výkresové dokumentaci
- svářečský průkaz výhodou
- zkušenosti s prací ve výškách
- zodpovědnost, logické uvažování a dobrou pracovní morálku
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
Nabízíme:
- mzdové ohodnocení dle pracovních zkušeností
- 5 týdnů dovolené, stravenky hrazené zaměstnavatelem, stravování v areálu firmy
- pravidelné školení a vzdělávání zaměstnanců, přátelský kolektiv a stabilní zázemí.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.

Jobsik