Potrubáři, Lovosice, CZ

  • Lovosice, Ústecký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Informácie

Ponuka práce pre potrubárov na projekt rekonštrukcie kotla a potrubných rozvodov v Lovosiciach. Nástup 06.11.2020, ukončenie 20.11.2020 (možné predĺženie), následne presun na iné projekty (SK/CZ/EÚ). Demotnáž starých potrubí, montáž nových. Pracovníci s izometriou 14.00€/hod., prípravári 11.00€/hod. Splatnosť FA do 30 dní.

Náplň práce
  • demontáž a montáž potrubí
  • vedenie potrubných trás
  • príprava pre zvárača
Čo ti vo firme ponúkame?
  • možnosť dlhodobej spolupráce na projektoch CZ/SK/EÚ
  • možnosť nadčasov
  • možnosť turnusov
  • možnosť záloh
  • v prípade potreby zabezpečíme ubytovanie
Požadujeme
  • zručnosť
  • platné certifikáty
Relia Group Slovakia

Pracujeme v strojárstve od roku 2011. Pracujeme na území Slovenska, Česka, EÚ. Projekty: elektrárne, petrochem, železiarne, oceľové konštrukcie, výrobné linky a iné.

Kontaktná osoba
  • Richard Buvalič.
  • Krapkova 3
  • 77900 Olomouc
  • Česko
  • 606 808 374
  • www.reliagroup.sk
Sociálne siete

Simpleoo