Kdo jsme

Careerjet je inteligentní vyhledávač práce vyvinutý pro snadné, rychlé a přesné hledání volných pracovních míst. Základní myšlenkou je vytvoření jednoho místa pro hledání práce z celého světa. Careerjet obsahuje obrovské množství pracovních nabídek, které automaticky získává z desetitisíců stránek firem a pracovních agentur. Díky přehlednému uživatelskému rozhraní Vám ušetří čas, který byste jinak strávili zdlouhavým procházením jednotlivých stránek každé zvlášť. Ovládá hned několik jazyků, čímž zpřístupňuje českým uchazečům také řadu zajímavých nabídek od zahraničních firem.

Nabídky práce nejsou umístěny přímo na Careerjet. Uživatel je vždy přesměrován na původní stránku. Jednoduše řečeno, Careerjet slouží jako "navigátor" v nepřehledné džungli pracovních nabídek, navíc je pro uchazeče zcela zdarma.

Naše technologie

Tajemství Careerjet spočívá v revoluční vyhledávací technologii. Ta neustále automaticky prochází internet a rozpoznává nabídky práce. Nepřehlédne osamělou nabídku na stránce malé společnosti, ale poradí si také se stovkami nabídek na stránkách pracovních agentur. Jednou nalezené stránky pak prochází pravidelně, čímž udržuje databázi neustále aktuální. A to vše v mnoha jazycích (a nejen těch světových)!

Jak nás můžete kontaktovat

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat.