Tesař (m,ž)

  • Chabařovice, Ústecký
  • Plný úvazek
  • Před 8 hodinami
Stavební firma přijme zaměstnance na pozici tesaře. Požadujeme: SOU s výučním listem, ŘP sk. B výhodou
Výhody: Nabízíme dobré mzdové ohodnocení, stravné, 5 týdnů dovolené, výhodný mobil.tarif, věrnostní odměnyKontakt: e-mailem, telefonicky

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Tesař (m,ž)

    Náplň práce Stavební firma přijme zaměstnance na pozici tesaře. Požadujeme: SOU s výučním listem, ŘP sk. B výhodou Výhody: Nabízíme dobré mzdové ohodnocení, stravné, 5 týdnů dov…
    • Před 22 dny
  • Tesař

    Tesarstvi Jost s.r.o.

    • Krupka, Ústecký
    • 28 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Pracoviště: v okolí do 100 km od sídla firmy Požadujeme: - vyučení v oboru - praxe v oboru min.3 roky - ŘP skup. B výhodou Hlásit se telefonicky: 777 873 436 - p…
  • Izolatér, pokrývač, tesař (m,ž)

    S21cz s.r.o.

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    Náplň práce: odborná práce ve výškách ( tepelné izolace) práce ve Středočeském kraji a Ústeckém kraji Požadujeme: výborný zdravotní stav ( práce ve výškách), nutný ŘP sk B Nabíz…
    • Před 2 měsíci