Koordinátor nákupu (M/Ž) Pracovní doba 7,5h denně, bohaté benefity, 8400kč ročně na penzi

Job Leader

  • Žďár nad Sázavou, Vysočina
  • 40 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
Popis pracovní nabídkyNabízíme:
  • Nabízíme plný úvazek s možností nástupu ihned
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční příspěvek na penzijní připojištění
  • Standardní pracovní dobu 7,5 hodiny denně.
  • Zaměstnancům poskytujeme zvýhodněné tarify na telefonní služby
  • Podporujeme jejich vzdělávání a profesní rozvoj prostřednictvím různých programů
  • Firemní akce, sportovní turnaje či kulturní události, a tím podporujeme týmovou atmosféru a osobní rozvoj
  • Pro rodiče ve firmě máme také připraveny dětské letní tábory, které nabízejí jejich dětem možnost zábavy a dobrodružství během prázdnin
  • Zajímavou práci v tradiční strojírenské firmě
  • Příležitost k seberealizaci a růstu
  • Dotované stravování
Náplň práce:
  • Komunikace s kolegy z oddělení nákupu ohledně termínů dodávek vstupního materiálu
  • Kontrola plnění termínů ve výrobě
  • Ověření dostupnosti komponent
  • Předávání informací mezi oddělením Nákupu a Výroby
  • Příprava podkladů pro tvorbu nabídek obchodním oddělením
  • Práce v interním informačním systému
Požadujeme:
  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
  • Výborná znalost práce na PC
  • Administrativní preciznost a samostatnost
  • Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Nadšení pro práci a flexibilita
  • Praxe na obdobné pozici vítána
  • Znalost cizího jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou
Vhodné pro Absolventy.Máte zájem o nabídku Koordinátor nákupu (M/Ž) Pracovní doba 7,5h denně, bohaté benefity, 8400kč ročně na penzi?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Katka Konzultant z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Easypráce