CNC karuselář - mzda až 46.600,-Kč čistého měsíčně* + ubytování

Personal fabric

  • Vysočina
  • 46 600 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
  • Snadno podejte žádost
Hledáte práci v malé firmě, kde neplatí složitá byrokracie a kde se věci řeší přímo a rychle? Máte-li chuť na změnu a toužíte po pracovním prostředí, kde je Váš názor skutečně důležitý, pak jste na správném místě!Nabízíme:
  • - *Měsíční čistá mzda až 46.600,- Kč včetně diet (fond 200 hod.)
  • - Měsíční čistá mzda až 43.300,- Kč včetně diet (fond prac. doby)
  • - Denní diety 396- Kč
  • - Zajištěné ubytování
  • - Dvousměnný provoz
  • - Příspěvek na jízdné 1.000,- Kč
  • - Pravidelný kontakt s koordinátorem agentury
  • - Možnost týdenní finanční zálohy
  • - Možnost přesčasů
  • - Možnost práce na turnusy
  • - Odměna za doporučení zaměstnance až 5 000,- Kč!
  • - Práce na plný úvazek, pracovní smlouva nebo možnost na IČO
  • - Stabilní zaměstnání v rodinné firmě
  • - Práce v moderním prostředí
Pracovní náplň:
  • - Obsluha CNC Karusel SKIQ 12
Požadujeme:
  • - Praxi na podobné pozici min. 3 roky
  • - Zkušenosti s kusovou a malosériovou výrobou
  • - Znalost čtení výkresové dokumentace
  • - Znalost používání měřidel
Směny: Ranní - Odpolední, možnost přesčasůMám zájem o poziciMěsto: Vysočina
  • Kraj: Vysočina
  • Směnnost: Dvousměnný provoz
  • Potřebné vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Dovednosti: Znalost a orientace ve výkresové dokumentaci
  • Obor: Karuseláři CNC, NC, klasika
Neváhejte nás kontaktovat:Eva ŽilaváNábor pracovníků