Inženýr dodavatelské kvality (m/ž) | Mnoho benefitů a podpora relokace

Talentica

  • Vysočina
  • 55 000 - 65 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Moderní technologie a excelentní kvalita - to jsou hlavní pilíře naší společnosti, která se věnuje výrobě inovativních produktů pro automotive průmysl. Hledáme motivovaného Inženýra dodavatelské kvality, který se připojí k našemu týmu. Pokud máte nadšení pro zajištění nejvyšší úrovně kvality a rádi byste se podíleli na vývoji špičkových technologií, pak jste ten pravý kandidát, kterého hledáme. Přidejte se k nám a společně budujme budoucnost automobilového průmyslu!Na co se můžete těšit?
  • Práce v inovativní společnosti s těmi nejmodernějšími technologiemi
  • 5 týdnů dovolené a flexibilní pracovní doba
  • Osobní rozvoj formou odborných kurzů
  • Příspěvek na penzijní připojištění a další skvělé benefity
Co Vás čeká?
  • Provádění preventivních opatření k zajištění bezproblémového průběhu celého procesu
  • Kontrola a zkoumání příčin konkrétních problémů
  • Implementace řízené úrovně expedice a sledování výsledků až do ověření účinných nápravných opatření
  • Zajišťění sdílení ověřených postupů a osobní schůzky s dodavateli
Co byste měl/a splňovat?
  • VŠ vzdělání strojírenského směru
  • Zkušenosti z technického odvětví a s kvalitou v automotive průmyslu
  • Znalost nástrojů kvality (Failure Mode, Effect Analysis, Statistical Process Control atd.)
  • Angličtina na komunikativní úrovni
Informace o pozici
  • 55 000 - 65 000 Kč
Kraj VysočinaObory: Kvalita, StrojírenstvíSpecializace: Quality Engineer, Automotive, Supplier Quality

Talentica