Obchodní manažer pro prodej rozvaděčů - Morava 40-50tis

COIL Side s.r.o.

  • Zlín, Zlínský
  • 40 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 23 dny
Popis pracovní nabídky Hlavní náplní práce je prodej rozvaděčů
Vyhledávat nové zákazníky, a další potencionální obchodní partnery
Monitorovat, analyzovat trh, sledovat vývoj nových trendů a odbytových příležitostí.
Udržovat a rozvíjet stávající vztahy se zákazníky a obchodními partnery.
Koordinovat podklady pro průběh zakázky (smlouvy, požadavky, objednávky, expedice, montáž, předání zakázky, atd.).
Zajišťovat zákaznickou podporu v případě řešení problémů, interních reklamací, zlepšování procesů, apod.Požadujeme SŠ / VŠ vzdělání, ediálně v oboru elektro
Znalost elektro a energetického trhu velkou výhodou
Znalost MS Office, Internet Explorer, ERP a SAP systém výhodou
Znalost výkresové dokumentace
Min. 3 roky praxe v obchodě
Řidičské oprávnění skupiny BNabízíme Finančni' ohodnoceni', 40 - 50 tisi'c korun
Práce na HPP, možno i na IČO
Prémie dle ročních obratůMáte zájem o nabídku Obchodní manažer pro prodej rozvaděčů - Morava 40-50tis?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petr Glozyga z COIL Side s.r.o.

Easypráce

Podobné nabídky

  • OBLASTNÍ MANAŽER/KA pro okres ZLÍN - obor kosmetika

    ETERNITIS s.r.o.

    • Zlín, Zlínský
    NÁPLŇ PRÁCE: Vytvoření oblastního zastoupení a vedení kosmetického studia Akvizice kosmetických salonů Akvizice partnerů pro spolupráci v online prostředí Aktivní práce s konc…
    • Před 27 dny
    • Snadno podejte žádost
  • Technický manažer

    PARABEL s.r.o.

    • Zlín, Zlínský
    • Lukov, Zlínský
    • 38 000 - 45 000 Kč za měsíc
    O nás Parabel s.r.o. Jsme zavedená a dynamicky se rozvíjející obchodní firma s obratem 300 mil. Kč a pětadvacetiletou působností v oblasti mezinárodního obchodu s ocelovými výr…
    • Před 13 dny
  • referent prodej pozemků

    Statutarni mesto Zlin

    • Bohuslavice u Zlína, Zlínský
    • Zlín, Zlínský
    • 32 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Klíčová náplň práce: . komplexní zajišťování správy majetku obce, jeho nabývání, pronájmu, zastavování, prodeje a jiných forem disponování s tímto majetkem, který…
    • Před 17 dny