Servisní technik zemědělské techniky

Moreau Agri, spol. s r.o.

  • Klatovy, Plzeňský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: • zázemí stabilní společnosti
  • příjemný kolektiv
  • mobilní telefon i pro soukromé účely
  • zajímavé finanční ohodnocení, odměny
  • příspěvek na stravné
  • školení v odborné oblasti, možnost dalšího odborného vzdělávání
Popis pozice: • Kompletní zajištění oprav a servisu zemědělských/stavebních strojů a techniky
  • Diagnostika závad strojů
  • Výjezdy k servisním případům na území příslušného kraje
  • Technické zásahy zaměřené na mechaniku, hydrauliku a částečně i elektriku (firma nabízí kompletní zaučení)
Požadavky: • praxe v oboru opravář zemědělské nebo stavební techniky
  • manuální zručnost, technické myšlení a znalosti
  • znalost práce na PC- uživatelská - bude třeba k diagnostice závad
  • ŘP skupiny B
Poznámka: Nástup možný ihned

Dobraprace