Mzdová/Mzdový účetní s přesahem do finančního účetnictví

  • Chrudim, Pardubický
  • 35 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 23 dny
  • Snadno podejte žádost
Mzdová/Mzdový účetní s přesahem do finančního účetnictvíO násHlavní činností firmy je provádění hloubkového zakládání pozemních staveb, dodávky a montáže železobetonových konstrukcí, a výroba prefabrikátů. www.azprezip.czZákladní údaje Title: Mzdová/Mzdový účetní s přesahem do finančního účetnictví
Místo působení: Pardubický kraj
Obor: Ekonomika a účetnictví
Datum: 05.04.2024PopisMísto pracoviště:
- Pardubická 326, Chrudim IVPracovní poměr:
- Práce na plný úvazekVzdělání:
- Střední odborné ekonomického směruHlavní náplň práce:
- Zpracování mezd
- Evidence a kontrola SP a ZP
- Zpracování a vedení evidence exekucí a insolvencí
- Komunikace s příslušnými úřady (FÚ, ČSSZ, ZP)
- Zpracování problematiky daní z příjmů a RZD
- Vydávání potvrzení souvisejících se mzdovou a personální agendou
- Faktury přijaté a vydané
- Pokladna
- DPHPožadujeme:
- Aktivní praxe se zpracováním mzdového účetnictví
- Znalost aktuálních mzdových předpisů
- Znalost podvojného účetnictví, DPH a fakturace
- Praxe minimálně 2 roky
- Aktivní znalost práce na PC - MS Word, Excel
- Příjemné vystupování
- Pečlivost, komunikativnost, spolehlivost a samostatnost
- Organizační schopnostiNabízíme:
- Jistotu v perspektivní a stabilní firmě
- Odpovídající finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Mobilní telefon
- Příspěvky na stravování
- Firemní akce a firemní rekreační zařízeníMzda:
- Od 30.000,- do 35.000,- Kč/měsícKontakt:
- Martin Pavlišta
- 605 200 102
- nabor@azprezip.czBenefityDovolená navíc
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

ameba