Ostraha prodejny Lidl - Česká Třebová

Protektia

  • Česká Třebová, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Náplň práce: Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny.
Požadujeme: výpis Rejstříku trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém. Potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP, odměny za záchyty, novým zaměstnancům možnost čerpat zálohu na mzdu, nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem, zprostředkování certifikátu strážného. Nástup možný IHNED.
Vhodné také pro osoby zdravotně znevýhodněné.Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Prvotní kontakt je nutný telefonicky 734 881 684 p. Lenka Hanušová Po-Pá 9:00 - 16:00 hod. nebo email : nabor2.centrum@protektia.cz
Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.

Práce u nás.cz