Pracovníci výzkumu

Team-Trade s.r.o.

  • Rakovník, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Náplň práce: výzkumník v oblasti chemie, materiálových věd a technologií polymerů a polymerních kompozitů.
Požadujeme:
" vědeckou hodnost kandidáta nebo doktora věd
" zkušenosti s výzkumnou prací v oblasti syntézy, materiálové vědy a technologií polymerů a polymerních kompozitů
" zkušenosti s prací s metodami analýzy strukturních, mechanických, tepelných a chemických vlastností polymerů a polymerních kompozitů
Nabízíme:
" výjimečnou příležitost realizovat svůj vědecký a výzkumný potenciál v rámci vývoje nejnovějších materiálů v moderní nanolaboratoři v srdci Evropy (město Rakovník, 50 km od Prahy)
" možnost plného nebo částečného zaměstnání
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem anna.tvrzova@agchemigroup.com

Práce u nás.cz