Instalační technik internetových přípojek

Fixline instal s.r.o.

  • Přerov, Olomoucký
  • 65 000 - 85 000 Kč za měsíc
  • Smlouva
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: ● Tým kolegů, který Vám pomůže se zapracováním - měsíční placené školení v terénu
● Práci s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti telekomunikací
● Přátelské a profesionální pracovní prostředí
● Velmi dobré platové ohodnocení
● Nástup možný ihned, případně dohodou
● Práce na IČO
Popis pozice: ● Instalovat telekomunikační služby operátorů v metalických a optických sítích
● Instalovat koncová zařízení u zákazníku (internet, hlas a TV)
● Opravy a údržbu v sítích
● Konfigurace koncových zařízení
● Měření v metalických a optických sítích
● Zafukování optických kabelů
Požadavky: ● SŠ vzdělání technického nebo elektrotechnického směru (není podmínkou)
● dobrá znalost práce s přidělenou IT a měřící technikou
● fyzická zdatnost a manuální zručnost
● řidičský průkaz skupiny B
● pracovní zkušenost na podobné pozici výhodou
● znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou
● vztah k technice, která je předmětem činnosti a chuť učit se novým věcem
Poznámka: ● Vyhl. 50, paragraf 6 výhodou

Dobraprace