Číšník/servírka - brigáda

Clarion Congress Hotel Ostrava

  • Zábřeh, Olomoucký Ostrava, Moravskoslezský
  • 130,00 Kč za hodinu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
  • Snadno podejte žádost
Číšník/servírka - brigádaClarion Congress Hotel Ostrava Zkrácená 2703
70030 Ostrava, Zábřeh, Česká republika
Tel: 596702811
URL:
Kontaktní osoba: Radmila MacháčováHotelOstrava, ZábřehBrigáda130,- /hod.AngličtinaNástup Dohodou, IhnedClarion Congress Hotel Ostrava hledá nové kolegy na pozici číšník/ servírka. Jedná se o dlouhodobou brigádu
(směny vč. víkendů), od 130 Kč / hod. (věk nad 18 let)Náplň práce- obsluha hostů v hotelové restauraci- příjem objednávek- práce za barem- komunikace s hostyPožadujeme- zkušenosti z oboru vítány- 18 let +- příjemný vzhled a vystupování- chuť pracovat a učit se novým věcem- spolehlivost a časová flexibilita- samostatnost, zodpovědnost, komunikativnostNabízíme- práci ve stabilní hotelové společnosti- zaměstnání v největším kongresovém hotelu v Ostravě- nástup od 3/2024

GastroJobs.cz

Podobné nabídky

  • Číšník/servírka

    Radoslav Vecera

    • Šumperk, Olomoucký
    Náplň práce Kontakt: telefonicky dohodnout schůzku k osobnímu jednání i s Rychtaříková 605180425. Práce krátký/dlouhý týden. Pracovní doba od 14 hodin. Trestní bezúhonnost. Část…
    • Před 23 dny
  • Číšník/servírka

    Radoslav Vecera

    • Šumperk, Olomoucký
    Kontakt: telefonicky dohodnout schůzku k osobnímu jednání i s Rychtaříková 605180425. Práce krátký/dlouhý týden. Pracovní doba od 14 hodin. Trestní bezúhonnost.…
    • Před 1 měsícem
  • číšník/servírka

    Radoslav Vecera

    • Šumperk, Olomoucký
    • 140,00 Kč za hodinu
    Obsah inzerátu: Kontakt: telefonicky dohodnout schůzku k osobnímu jednání i s Rychtaříková 605180425. Práce krátký/dlouhý týden. Pracovní doba od 14 hodin. Trestní bezúhonnost.…
    • Před 1 měsícem