Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení

KILINC s.r.o.

  • Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Zaměstnavatel požaduje: znalost výroby kurdských jídel a speciálních omáček, znalost obsluhy zařízení na výrobu kebabu, znalost tureckého jazyka výhodou (komunikační jazyk na pracovišti)
První kontakt: osobně na pracovišti v Rožnově p/R od 10 do 12 hod. nebo e-mailem: bogo10453@gmail.com

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

    Shenkal s.r.o

    • Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezský
    z: 20.3.2024 - místo vhodné i pro zaměstnanecké karty Požadavky: -odborná způsobilost (lze nahradit praxí v oboru) - požadována znalost obsluhy grilu na kebab, - znalost serví…

    • 22 000 Kč za měsíc
    Náplň práce z: 20.3.2024 - místo vhodné i pro zaměstnanecké karty Požadavky: -odborná způsobilost (lze nahradit praxí v oboru) - požadována znalost obsluhy grilu na kebab, -…
    • Před 23 dny

    BESAB-NF s.r.o.

    • Vsetín, Zlínský
    OBSLUHA V ZAŘÍZENÍCH RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ * Nabízíme volná pracovní místa v bistru s rychlým občerstvením a prodejem zmrzliny. POŽADUJEME: Příjemné a vstřícné vystupování. PRACO…
    • Před 2 měsíci