Strážný(á), vrátný(á) - pouze OZP

OKO 69, s.r.o.

  • Brněnec, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Vhodné pro OZZ, OZP2.st,OZP3.st.
NÁPLŇ: ostraha objektu, kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost, zápisy do evidenčních knih, směnný provoz 5-17, 17 - 5 hodin
POŽADUJEME: výpis z rejstříku trestů, spolehlivost a flexibilitu, certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou, vyhrazeno pro OZP
NABÍZÍME: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování, zázemí stabilní firmy, odměny pro vynikající pracovníky, možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E, pravidelná školení, příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční
KONTAKT: emailem, telefonicky PO-PÁ 8.00 - 14.00 hod

Práce u nás.cz