Servírka/číšník v luxusní restauraci

FAMILY SPORT & RELAX s.r.o.

  • Osečná, Liberecký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Jedná se o rodinný hotel s vyhlášenou restaurací a osobním přístupem
Požadavky: min.1 světový jazyk, časová flexibilita-vlastní doprava
Turnusové směny: Čt - Ne
Nástup duben/květen
Vhodné i pro cizince s Vízem za účelem dočasné ochrany
Nabízené výhody: odměny, prémie, zvýhodněná strava, pracovní oblečení
Hlásit se e-mailem-nutný životopis včetně uvedených posledních míst/praxe či telefonicky.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Obsluha v restauraci - číšník/servírka

    Votre Sante s.r.o.

    • Ralsko, Liberecký
    • 25 000 - 27 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Nabízíme: zaměstnanecké stravování, po zkušební době možnost mzdového růstu, motivační odměny. První kontakt emailem nebo telefonicky. Podobné nabídky práce před…
    • Před 22 dny
  • Servírka/číšník

    CENTRUM BABYLON, a.s.

    • Liberec, Liberecký
    • 27 000 - 30 000 Kč za měsíc
    POŽADUJEME: - ÚSO/SŠ - zkušenost na obdobné pozici vítáme - Pro klientsky přístup, příjemný vzhled, příjemné vystupování - Základní znalost AJ / NJ - Zkušenost a zájem o gastro…
    • Před 1 měsícem
  • SERVÍRKA/ČÍŠNÍK

    CENTRUM BABYLON, a.s.

    • Liberec, Liberecký
    • 30 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: POŽADUJEME: - ÚSO/SŠ - zkušenost na obdobné pozici vítáme - Pro klientsky přístup, příjemný vzhled, příjemné vystupování - Základní znalost AJ / NJ - Zkušenost a …
    • Před 1 měsícem